Przeloty krajowe po Polsce

przemyślWiększość Polaków wybiera się na wczasy zagraniczne, szukając z wielomiesięcznym wyprzedzeniem promocji na bilety lotnicze a także ciekawych ofert first minut czy last minut. Nie ograniczamy się już tylko do Europy, ale zaczynamy zwiedzać także inne kontynenty jak Azję i Afrykę. Jednak większość z naszych rodaków zaczyna zwiedzać Polskę. To zaskakujące jak wielu z nas, mało wie o swoim rodzimym kraju. Coraz chętniej wyruszamy do innych regionów na długie weekendy, czy letnie i zimowe wypady.

Przemyśl – perła wschodu nad Sanem

Na samym skraju polskiej mapy znajdziemy prawdziwą perełką- urokliwy Przemyśl. To raj dla osób, które chcą spędzić wczasy z dziećmi, które mogą zwiedzać okoliczne forty a także wędrować uliczkami z komiksem o Szwejku. Miłośnicy historii i odkrywania przeszłości mogą zwiedzać forty Twierdzy Przemyśl a także nowoczesną wystawę w Muzeum Narodowym. Możemy tutaj odpocząć na rynku otoczonym stylowymi wieżami i kamieniczkami. Miasto jest wyjątkowe o czym świadczy nagroda europejskiego konkursu prestiżowego „ Eden” na najlepszy kierunek turystyczny. Przemyśl położony jest na siedmiu wzgórzach i zachwyca architekturą i bogatą przeszłością. Znajdziemy także oryginalne muzea, jak Muzeum Dzwonów i Fajek.

Przyroda, zabytki, atrakcje turystyczne

Poszukiwacze kontaktu z przyrodą mogą udać się na spływ po Sanie. Można także wybrać konne przejażdżki a także znaleźć trasy rowerowe. Przemyśl wygląda bardzo ładnie zarówno w ciągu dnia jak i nocy. Skałka z fontannami i górującą na niej niedźwiedzicą z maluchami jest w nocy przepięknie oświetlona. Niedźwiedź jest symbolem miasta, a także widnieje na herbie Przemyśla. Przez kilka dni latem na rynku w Przemyślu odbywa się festiwal kapel Folku Miejskiego. Ta impreza należy do najbardziej znanych i najstarszych w naszym kraju. Przemyśl posiada kilka tarasów widokowych. Między innymi jest to Dzwonnica Architektury, Baszta na Zamku Kazimierzowskim, Kopiec Tatarski na wzgórzu Zniesienie, Taras widokowy na Stoku Narciarskim a także Taras widokowy na Winnej Górze. Wybierając się do tego miasta możemy wybrać drogę lądową, a także powietrzną. Coraz więcej ofert znajdziemy na przeloty krajowe. Lot zaoferował w edycji Szalonej środy promocje na bilety lotnicze do Rzeszowa, a także Krakowa i Gdańska. Z Rzeszowa znajdziemy wiele autobusów i przewozów do Przemyśla.

przemyślPrzeloty krajowe w niskich cenach

Oprócz Lotu, przeloty krajowe oferuje Eurolot. Wcześniej ta linia lotnicza specjalizowała się tylko w połączeniu polskich miast. Później wprowadziła loty do Popradu i Chorwacji. Na rynek polski z przelotami krajowymi wkroczyły także tanie linie lotnicze. Połączenia znajdziemy w liniach wizz air i ryanair. Taka konkurencja może wpływać na obniżki cen, a na tej sytuacjo skorzystają pasażerowie. Walka miedzy regularnymi liniami a przedstawicielami taniego latania jest obserwowana od dłuższego czasu. Polacy latają coraz częściej wybierając niższe ceny, niż wysoki poziom luksusu.

Odpowiedz